Stavbařův průvodce Evropou - zajímavá kniha pro všechny cestovatele

Jak naplánovat dovolenou? Pořiďte si Stavbařův průvodce Evropou

Je léto, doba dovolených a mnoho z nás se vydává na cesty, často i za hranice. Jezdíme obdivovat vyhlášené kulturní i architektonické zajímavosti či památky. Rozhodně se vyplácí cestu i průběh dovolené alespoň rámcově naplánovat dopředu. Předejdete tím zmatku, rizikům spojeným s blouděním i nervozitě. A v neposlední řadě třeba i tomu, že na svých cestách minete něco opravdu zajímavého. A právě tady přichází ke slovu knížka, na kterou bychom Vás rádi upozornili. Stavbařův průvodce Evropou.

(Nejen) stavbařův průvodce Evropou

Stavbařova průvodce Evropou vydalo v roce 2013 ↑ Informační centrum ČKAIT. Na 276 stranách se tato knížka snaží přiblížit to nejzajímavější z evropské architektury stát po státě – od Islandu po Litvu.

Památky, které možná neznáte, ale stojí za to

Skvělé na této publikaci je to, že na rozdíl od tradičních průvodců se zaměřuje i na „neklasické“ typy staveb. Pozornost je věnována budovám, dopravním stavbám, mostům, vodohospodářským stavbám, technickým památkám, církevním stavbám a co se nevešlo do těchto kategorií, má štítek ostatní.

Náhled titulní strany knížky Stavbařův průvodce Evropou
Náhled titulní strany knížky Stavbařův průvodce Evropou

Průvodce koupíte online

Stavbařův průvodce Evropou lze zakoupit online přímo v obchodě ČKAIT ↑ nebo v dalších internetových či kamenných obchodech – např. v Neoluxoru ↑ nebo v e-shopu Kosmas ↑. Pokud se chystáte na dovolenou, přejeme Vám, aby všechno vyšlo podle Vašich představ. A pokud budete chtít, pošlete nám fotku té nejhezčí stavby, kterou na cestě uvidíte! Hezké léto a zdravíme Vás z Českých Budějovic.