Kvalita. Promyšlené návrhy. Příjemná komunikace.

Protože chceme, abyste byli spokojeni. Na Vašem bydlení nám záleží.

1. zhodnotíme možnosti zateplení pro Váš dům

Vše probereme u dobré kávy nebo čaje, telefonicky nebo e-mailem. Jak Vám to vyhovuje nejlépe.

Nabídku Vám pošleme elektronicky ve formátu, který lze bez problémů vytisknout.
► S kým budu jednat?

 

jan-petrtylV této fázi se Vám bude věnovat Ing. Jan Petrtyl, Ph.D. Ve firmě má na starosti komunikaci s novými zákazníky.

 

Telefon: 721 424 918
E-mail: j.petrtyl@inkapo.cz

2. přehledná nabídka ZDARMA

Připravíme podmínky spolupráce formou nabídky. Díky ní budete mít všechny potřebné informace pro rozhodnutí. Nabídku půjde i snadno vytisknout, je navržena pro úsporný režim tisku!

Nabídku Vám pošleme elektronicky ve formátu, který lze bez problémů vytisknout.
► Jak stanovujeme cenu za zakázku?

Cenu stanovujeme vždy pro konkrétní případ. Jde nám o to, aby se Vám naše práce vyplatila. Nabídky připravujeme co nejdříve od upřesnění záměru investora.

Ideální je, pokud k Vašemu domu existuje projektová dokumentace, ze které můžeme rámcově vycházet. Ušetří Vám to nějaké peníze. Pokud dokumentace chybí, připravíme si vlastní.

Na cenu má také vliv to, kde se dům nachází.

3. přijedeme na podrobnou prohlídku Vašeho domu

Nepracujeme na dálku. Vždy se přijedeme na dům osobně podívat. Nivelačním přístrojem zaměříme terén, pořídíme fotodokumentaci. Ověříme rozměry nemovitosti.

Pro zaměření používáme moderní digitální techniku od firmy Leica.
► Proč je prohlídka domu nutná?

Je to jednoduché - nelze připravit návrhy úsporných opatření pro dům, který neznáme. Výjimkou jsou pouze optimalizace, které zatím existují jen na papíře, nebo pokud bychom optimalizovali dům dle ověřeného, nově zpracovaného projektu s potvrzeným razítkem ČKAIT autorizovaného projektanta. Jinak si bezpodmínečně vždy jedeme projekt prohlédnout.

4. navrhneme správná a promyšlená opatření

Po Vašem odsouhlasení navrhneme úsporná opatření a připravíme energetické hodnocení i projektovou dokumentaci navrhovaného stavu.

Zateplení fasády, půdy, soklu - všechny části vytvoří harmonický a propracovaný celek.
► Jak dlouho trvá zpracování návrhů zateplení?

Zpracování celého projektu včetně všech součástí trvá nejčastěji 6-8 týdnů od návštěvy domu podle toho, jak máme naplněn časový harmonogram práce. Řídíme se heslem práce kvapná málo platná. Platí totiž beze zbytku.

5. dostanete stavební povolení, přijetí žádosti o dotaci

Navíc v této fázi je také možné připravit žádost o dotaci, a to buď z programu Nová zelená úsporám - výzva pro bytové domy (pro bytové domy v Praze), nebo z programu IROP (pro bytové domy mimo Prahu)

► Jak je to s administrativou pro vyřízení dotace?

Aby bylo možné na zateplení fasády i dalších částí domu získat dotaci, je zapotřebí zpracovat a podat žádost. Dotační podpora je vyplácena zpětně, vždy až po realizaci stavebních úprav. O podporu je možné žádat v programu Nová zelená úsporám (v Praze) a v programu IROP v ostatních částech republiky. Dotační agenda není v NZÚ nijak složitá, přesto vše vyřídíme za Vás. Na zpracování dotační agendy IROP spolupracujeme s firmou Bioprofit, která se vyřizováním dotací IROP přímo zabývá.

► Jaká je výše podpory, kterou dostanu?

Podle našich dlouhodobých zkušeností je to asi 25-33 % z celkové částky související se zateplením. Podpora se vyplácí na opatření, která spadají do tzv. uznatelných nákladů. Je skvělé, že do těchto opatření spadá i příprava projektu a jeho energetického hodnocení.

Spolupráce s námi Vás mile překvapí

Slibujeme jen to, co můžeme splnit. Nestavíme vzdušné zámky. Dodáváme výsledky.

Vaše jméno (potřebujeme znát)

Váš email (potřebujeme znát)

Vaše zpráva